SO LOLA SÉRUM NA RAST MIHALNÍC

 

Aj vy môžete mať dlhé, husté, silné a vytočené riasy ako bábika!

Rastové sérum SO LOLA pomôže vaše mihalnice skrášliť a vyživiť už v prvých cca 4-6 týždňoch používania, neskôr začnete pozorovať zahustenie rias a potom aj ich predĺženie. Kľúčom je pravidelná aplikácia každý večer a trpezlivosť. Vďaka aktívnym a výživným látkam pôsobiacim priamo vo folikule riasy, sérum zabráni ich predčasnému vypadnutiu a vďaka tomu bude riasa schopná dosiahnuť svojej maximálnej dĺžky!

Hlavnými zložkami séra sú účinné prírodné ingrediencie, výťažky z rastlín a peptidy. Tieto zložky boli spolu navrhnuté tak, aby sa pri pravidelnom používaní dosiahli čo najlepšie výsledky, a to BEZ zbytočnej chémie, škodlivých látok, hormónov a vedľajších účinkov!

SO LOLA sérum na rast mihalníc je 100% VEGAN a je vhodné aj na citlivú pokožku očí. Neobsahuje alkohol, parabény, hormóny ani žiadne dráždivé zložky.

AKO VZNIKLO SO LOLA SÉRUM NA RAST MIHALNÍC?

Dlho sme pre vás testovali vhodné zloženie séra. Celkové testovanie nám zabralo rok a pol, kým sme dosiahli výsledky, ktoré splnili všetky naše očakávania. 

Prioritou pre nás bolo vytvoriť sérum pre každého, kto má krátke, slabé, riedke a vypadávajúce riasy, alebo aj pre tie, ktoré majú riasy dlhé, ale túžia po vytočených, hustých a ešte dlhších riasách. Sérum je taktiež veľmi vhodné pre tie, ktoré si zničili svoje riasy dlhodobým predlžovaním. 

Keďže sa jedná o oči, dbali sme hlavne na to, aby všetky zložky boli bezpečné, prírodné a nespôsobovali žiadne nepríjemné vedľajšie účinky a aby sérum bolo vhodné aj pre veľmi citlivú pokožku očného okolia.

​Svoje dlhé, husté, tmavé a prirodzene vytočené mihlanice si rozhodne zamilujete!

AKO FUNGUJE NAŠE SÉRUM?


Životný cyklus jednej riasy je 3-6 mesiacov. Rastové sérum vďaka aktívnym látkam pomáha riasy vyživiť, napomáha rýchlejšiemu rastu a pomáha proti predčasnému vypadnutiu riasy.

Vďaka tomuto procesu sú mihalnice schopné dosiahnuť svojej maximálnej dĺžky a hustoty.

Výsledný efekt rias závisí od pravidelnosti a správnosti používania. Pokiaľ bude sérum aplikované na nečistú pokožku očí, poprípade bude pred nanesením séra očné okolie mastné od odličovacích prípravkov alebo krémov, výsledný efekt nemusí byť tak viditeľný.

Sérum je jemnej vodovej konzistencie a v takomto prípade sa nedostane cez olejovú alebo krémovú vrstvu do pokožky a riasy tak nebudú dostatočne vyživené.

Kedy uvidím výsledky?

Mihalnice budú posilnené, vyživené a krajšie už počas prvých týždňov. Zmeny najprv v hustote a neskôr v dĺžke začínajú po cca 4-6 týždňoch pravidelného používania. U niekoho sa to môže začať skôr, u iného neskôr, všetko záleží od fázy rastu vašich konkrétnych rias, ktorou práve vaše riasy prechádzajú, keď začnete sérum používať. Výsledný efekt a teda KONEČNÉ výsledky je možné pozorovať medzi 3-5 mesiacom pravidelného používania.

Po tomto období stačí mihalnice udržiavať aplikáciou niekoľkokrát do týždňa alebo pokračovať v každovečernom nanášaní.

Odporúčame sérum používať pravidelne, pre čo najlepší a dlhotrvajúci efekt. 

*Výsledky sú individuálne a neručíme za ne.

Vzhľadom k tomu, že každá riasa má svoj životný cyklus, je možné po cca 5-6 mesiacoch pozorovať výmenu jednotlivých rias, takže sa riasy môžu na pár dní skrátiť a obmeniť. Tento stav je prirodzený a normálny, tak ako sa obmieňajú vlasy, deje sa to isté s riasami a za pár dní riasy znova dorastú. Táto prirodzená obmena rias nemusí byť u každého viditeľná. U niekoho je možné pozorovať len jemné zmeny v dĺžke jednotlivých rias, u iného je táto zmena viditeľnejšia, no netreba sa jej obávať.


Ako správne používať SO LOLA sérum na rast mihalníc?

1

Vyčisti si pleť

Pred aplikáciou séra je potrebné odstrániť všetok make-up, prípadne aj kontaktné šošovky, umyť si ruky a tvár jemným mydlom a vodou.

2

Aplikuj sérum

Rovnomerne aplikujte tenkú vrstvu séra na hornú líniu mihalníc, prípadne na pokožku obočia. Aplikujte sérum na pokožku, nie na mihalnice!

 

3

Odporúčame

Odporúčame vyhnúť sa odličovacím prípravkom s obsahom oleja!

4

Menej je viac

Stačí jeden ťah štetcom. Neaplikujte na slzné kanáliky.

5

Dobrú noc

Použite sérum na mihalnice 1-2 krát denne. Najlepší čas na aplikáciu séra je večer pred spaním.